درباره ما

سلام
من سمیه امیرخیز هستم مدیر و مسئول مجموعه بیوتی فور ایران ، ما در سال ۹۱ به صورت فروشگاه فیزیکی کار خودمون رو شروع کردیم ولی همیشه دغدغه خدمات آنلاین را داشتیم ، پیشرفت تکنولوژی تغیرات بزرگی را در ضمینه کسب و کارها رقم زده و دوست داشتم همگام با این تغییرات پیش برم ، با توجه به سایت های قدرتمند ایرانی متوجه این موضوع شدم که سایت متفاوتی در ضمینه آرایشی بهداشتی و عطر و ادکلن وجود ندارد .که هم اطلاعات به روز داشته باشد و هم از نکات فنی این حرفه مطلع باشد و کاربر همیشه نیمی از اطلاعات را ندارد و در تصمیم گیری دچار خطا میشود و گاها انتخاب اشتباه میکند . به نظر خودم ایده های بزرگی در این رابطه دارم که کمک بزرگی به مخاطب میکند . (دوست ندارم برداشت اشتباه بشه همه دوستان تلاش کردند و این ستودنی و ارزشمنده)
اگر تا به حال لوازم آرایشی و مشتقات آن را به صورت آنلاین خرید کرده باشید حتما با این مساله مواجه شده اید که رنگ مورد نظر شما چیزی نبوده که خریده اید یا بوی ادکلن ....
ما هنوز به جایی نرسیده ایم که این مسائل را مرتفع کنیم ولی ایده های بزرگی داریم که قطعا میتواند کمک کوچکی به رشد بیزنس آرایشی در فضای آنلاین بکند و همواره تلاش میکنیم تا نوع خدمات و ارتباط موثرتری با مخاطب ایجاد کنیم .

هدف ما دوری از ارتباط ماشینی و رسمی سایت های بزرگ و ارتباطی دوستانه و صمیمی است و درک درست کالای مورد نیاز مخاطب و رساندن کالا به دست او با پایین ترین قیمت .
ما ارزش حمایت و همراهی شما رو میفهمیم . 

به امید پیشرفت ایران
سمیه امیرخیز